skip to Main Content

KOMISIJA

Balsavimas susideda iš dviejų dalių – interneto naudotojų ir komisijos balsavimo. Interneto naudotojai gali balsuoti už patikusią nuotrauką konkurso galerijoje socialiniame tinklalapyje „Facebook“. Publikos ir komisijos balsai sumuojami  – daugiausiai balsų surinkusios trys nuotraukos skelbiamos nugalėtojomis, o jų autoriai bus apdovanoti piniginiais prizais. Plačiau apie balsavimą >>

Saulius Garbenčius

Rinkodaros specialistas

Sauliaus pomėgis fotografuoti Vilniaus duris virto į unikalų projektą, o jo paskyrą @doors_of_vilnius Instagram tinkle seka daugiau nei 33 tūkst. žmonių. „Dirbu internetinės rinkodaros ir tiesioginių pardavimų internete srityje. Aktyviai fotografuoju du metus. Visada norėjau fotografuoti, bet vis pritrūkdavo laiko ir drąsos. Tačiau kai prieš kelis metus įsigijau mobilų telefoną su gera foto kamera, paprasčiausiai pradėjau fotografuoti. Dabar visiems sakau – fotografuoti gali visi. Tereikia drąsos pradėti, truputėlio žinių ir daug praktikos“, – pasakoja Saulius.

DSC_4664

Simas
Bernotas

Profesionalus fotografas

„Fotografija man yra pagrindinė ir vienintelė veikla, tad ar galiu pavadinti tai vien darbu? Ne. Trūksta aistros. Mylimu darbu? Šilčiau, bet… Kūryba! Tai būtų tinkamiausia. Fotografija man padeda kurti ir gyventi gyvenimą.
Šiandien daugiausia dirbu ties portreto žanru plačiąja prasme, tačiau kartais atveriu naujas fotografijos duris, kad papildyčiau estetikos ir žinių bagažą. Raskite tas duris ir jūs – #bukitkurybiski“, – kviečiame susipažinti su Simo kūryba www.laimairsimas.lt.

Audrius Šapoka

Audrius
Šapoka

„Ober-Haus“ Būsto departamento vadovas

Audrius yra atsakingas už „Ober-Haus“ Būsto departamento veiklą ir plėtrą, dirba su įvairių būsto projektų koncepcijų kūrimu bei jų rinkodaros ir pardavimo strategijų įgyvendinimu. „Aukštos kokybės ir estetiškai pateiktos fotografijos, parduodant būstą, dažnai lemia labai daug – parduodamas būstas gali sulaukti daug daugiau dėmesio vien dėl patrauklių nuotraukų. Lygiai taip pat šiame konkurse – dėl dėmesio ir nugalėtojo vardo varžysis estetika, kokybė ir gera akis“, – sako Audrius.

Geležinio Vilko g. 18A, 08104 Vilnius
Telefonas: +370 621 86 280
El. paštas: info@oh20.lt

UAB „OBER-HAUS“ nekilnojamas turtas
© Visos teisės saugomos 2018